فرش قرمز زیر پای سلبریتی‌های خانواده دوست!

نوشته:
1395/12/15 بازدید8442
فرش قرمز زیر پای سلبریتی‌های خانواده دوست!

نی نی سایت: دنیای سلبریتی‌ها و ستاره‌های سینما یکی از جذاب‌ترین موضوعات است که خیلی‌ها پیگیر اخبار آن هستند و بعضی‌ها حتی  اجازه نمی‌دهند یک رویداد سینمایی هم از زیر دست‌شان دَر برود! تا چند سال پیش و قبل از اینکه مردم مانند حالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانند همه اخبار دنیای هنر را بشنوند و از ناگفته‌ترین اسرار شخصی زندگی ستاره‌ها سر در بیاورند، بیشتر طرفدار ستاره‌هایی بودند که علاوه بر بازی خوب، استایل و چهره زیبایی داشته باشد. به همین دلیل بیشتر اخبار و عکس‌هایی که از بازیگران منتشر می‌شد یا به خودشان اختصاص داشت و یا فیلم‌هایی که بازی کرده بودند. رسانه‌ها هم زیاد به خانواده و زندگی خانوادگی آنها نمی‌پرداختند، مگر در مواردی خاص مانند ازدواج دو بازیگر با یکدیگر یا ازدواج یک بازیگر با یک کارگردان یا ورزشکار مشهور. همچنین این تفکر که «محبوبیت ستاره‌ها با ازدواجشان کم می‌شود» یکی از دلایل دیگر برای تنها ظاهر شدن ستاره‌ها در مراسم‌ها و جشن‌ها بود.
این جریان‌باعث می‌شد بازیگر‌ها ترجیح بدهند تنها و یا در نهایت با همسرشان بر روی فرش قرمز قدم بگذارند. اما با گذشت زمان، بسیاری از ستاره‌های زن، خبر و عکس بارداری‌شان را در مجله‌ها و صفحات مجازی منتشر کردند و همین باعث شد مردم بیشتر به زندگی خانوادگی و فرزندانِ ستاره‌های سینما توجه کنند و اخبار آنها برایشان جالب باشد. در چند سال اخیر تعداد زیادی از خانم‌های بازیگر باردار، بازیگران مرد با همسر باردارشان و بازیگرانی که با همسر و فرزندانشان بر روی فرش قرمز ظاهر شده‌اند و این رَوَند را همچنان ادامه می‌دهند. چون در طول این مدت، مردم دید بسیار بهتری نسبت به ستاره‌هایی که به خانواده‌خود اهمیت می‌دهند پیدا کرده‌اند. چون رویکرد مردم نسبت به ستاره‌هایی که با همسر و فرزندانشان روی فرش قرمز ظاهر می‌شدند تغییر کرد و به تدریج مردم به بازیگران خانواده دوست گرایش پیدا کردند.
جرج کلونی و اَمَل عَلَم‌الدین
این سوپر‌استار 55 ساله اواخر بهمن ماه امسال در یکی از برنامه‌ها اعلام کرد همسر 39 ساله‌‌اش «اَمَل عَلَم‌الدین» باردار است و پس از مدتی مشخص شد آنها در انتظار یک دوقلوی دختر و پسر هستند. قبل از تایید رسمی بارداری، اَمَل و جُرج کلونی، در مراسم‌های زیادی با هم حاضر شده بوند اما پس از حضور آن دو در مراسم جوایز سِزار و ظاهر برجسته شکمِ اَمَل، دیگر شکی باقی نماند که او باردار است. با مراجعه به سایت‌های مختلف و خواندن نظرات مختلف مردم و به‌ویژه طرفداران جرج کلونی، می‌توان دید که آنها بسیار از این خبر خوشحالند و این ستاره سینما همچنان یکی از محبوب‌ترین بازیگران هالیوود است.

دیوید و ویکتوریا بکهام
دیوید و ویکتوریا بکهام یکی از محبوب‌ترین زوج‌های مشهوری هستند که همچنان به خانواده و فرزندانشان پایبند و وفادارند. در 18 سالی که از ازدواج این زوج مشهور می‌گذرد بار‌ها خبر جدایی آنها از رسانه‌های مختلف به گوش رسید، اما آنها با حضور خود در مراسم‌های مختلف هنری،‌ورزشی و سینمایی به همراه فرزندانشان، همواره ثابت می‌کنند که این خبر‌ها شایعه و دروغ است و زندگی خانوادگی‌شان بسیار بیشتر از این اهمیت دارد.

ویل اسمیت و جادا پینکت اسمیت
این زوج هالیوودی بیستمین سال ازدواج خود را سپری می‌کنند و سه فرزند دارند که یکی از آنها از ازدواجِ اولِ ویل اسمیت است. ویل و جادا، از زمانی که فرزندانشان خردسال بودند تا الان، همراه با آنها در جشن‌ها و مراسم‌های مختلف سینمایی شرکت می‌کنند و شاید همین باعث شده که هر سه فرزندشان به سینما و موسیقی روی بیاورند. با این حال ویل اسمیت با خانواده‌اش همچنان یکی از محبوب‌ترین خانواده‌های سینمایی هالیوود هستند.

ارسال نظر شما

login captcha

عالی

زن بکهام که به زور زندگیش رو تا الان سرپا نگه داشته...خدایا توبه قضاوت کردم...خخخخ
جالب بود.خدا کنه زندگیهاشون بعد از این هم دوام داشته باشه
@شکوفه_بهار#2

بله