قاصدک 24، همسفر رویاهای شما!

نوشته:
1395/09/20 بازدید4149
قاصدک 24، همسفر رویاهای شما!

کم سن و سال تر که بودم همیشه ی خدا چشمم به آسمان بود و هر از چند گاهی هم، نگاهی به زمین می انداختم. با اینکه ابدا بچه ی سر به هوایی نبودم اما دوازده ماه سال، زانوی شلوارم، وصله داشت و از بس غرق در آن آبی بیکران و لکه های سفیدش بودم، روزی نبود که به شب برسد و من زمین نخورده باشم! بعدها که بزرگتر شدم همیشه رویای سفر با هواپیما در سرم چرخ می خورد؛ رویایی که آن زمان چندان هم ملموس به نظر نمی رسید چرا که یا درآمد پدرم خیلی ناچیز بود یا اینکه واقعا قیمت بلیط هواپیماها بالا!

نخستین سالهایی که مشغول به کار شده بودم، تمام شوق و ذوقم از کار کردن، به روزهای اول ماه و حقوق اندکی که می گرفتم خلاصه می شد؛ همانی که با هزار زحمت پس اندازش می کردم تا به حدی برسد که بعد از چند ماه بتوانم دوان دوان به یک آژانس مسافرتی بروم و تمام پس اندازم را یک جا بدهم برای یک بلیط هواپیما مشهد! انگار که تنها مقصد هواپیماهای دنیا مشهد بود و لذت بخش ترین کار هم، تماشای گنبد طلایی از میان ابرها!

 کار و اضافه کاری، حقوق سر برج، خرید بلیط هواپیما و دوباره از نو، نمی دانم چند بار این چرخه تکرار شد که در چشم مادرم، ولخرج به نظر آمدم یا شاید هم، واقعا داشت از سن ازدواجم می گذشت که بلاخره مرا هم داماد کردند و مشغله های زندگی مشترک، همان سفرهای چند ماه در میان را هم از من گرفت! ازدواج که کردم تنها یک سوال در ذهنم بود که آن هم جوابی بیش نداشت؛ خرید بلیط هواپیما آن هم با این همه دردسر و گرانی؟ قطعا خیر!

نمی دانم چند سال از آخرین سفرم می گذشت و چقدر از رویاهای کودکی و نوجوانی ام خاکستر شده بود که با قاصدک 24 آشنا شدم. با قاصدک 24 دیگر خبری از دردسرهای خرید حضوری بلیط پرواز چارتر و سیستمی نبود، حتی انگار قیمت هایی که روزی در نظرم نجومی می آمدند هم، ناپدید شده بودند! تنها کافی بود یک ربع وقت بگذارم و در این سامانه بلیط پرواز چارتر یا سیستمی دلخواهم را در کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت موجود تهیه کنم.

سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما قاصدک 24، یکی از معدود سامانه های حرفه ای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بود که این امکان را در اختیارم می گذاشت که با جستجوی مبدا و مقصد دلخواهم، لیستی از تمام بلیط های هواپیما موجود در آن روز را ببینم و با فیلترهای تعبیه شده در سامانه، آن را محدود و محدودتر کنم تا در نهایت به بلیط هواپیمای مورد نظرم دست پیدا کنم.

حالا دیگر به جای رفتن به آژانس های مسافرتی و انتخاب بلیط هواپیما خارجی یا داخلی که ممکن بود به سلیقه ی اپراتور فروش محدود شود، با همسرم می نشستیم و مقصدی برای سفرمان انتخاب می کردیم، قیمت بلیط هواپیماها را با هم مقایسه می کردیم، بودجه و هزینه هایمان را در نظر می گرفتیم و تنها با چند کلیک برای لذت بخش ترین سفر دنیا یک بلیط هواپیما می خریدیم. البته همه چیز به همین راحتی ها هم نبود، با اینکه قاصدک 24 کاربری ساده ای داشت اوایل که از خریدهای اینترنتی سر در نمی آوردیم، پیش می آمد که طی مراحل خرید به مشکل بربخوریم؛ آنوقت بود که دست به دامان کارشناسان فروش این سامانه می شدیم اما با یکی دوباری خرید همه چیز دستمان آمد، حتی یکبار مجبور به تعویق سفرمان شدیم و تنها با یک تماس بلیط هواپیمایمان را لغو کردیم و مبلغ پرداختی را هم عودت دادند.

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha