مجری تلویزیون ویار توت‌فرنگی کرده بود؟

مجری تلویزیون ویار توت‌فرنگی کرده بود؟
کد مطلب: 7265   1395/6/14

نی‌نی سایت: پست اینستاگرامی آزاده نامداری باعث به وجود آمدن حدس و گمان‌هایی شده است که از طرف این چهره تلویزیونی تا به حال نه رد شده و نه تصدیق شده است!
در چند روز گذشته کسانی که به صفحه اینستاگرام آزاده نامداری سر می‌زنند، سوالی را مطرح می‌کنند که هنوز از طرف او به آن پاسخ روشنی داده نشده است. در حالی که نامداری اغلب عادت دارد که به کامنت‌های هوادارانش پاسخ دهد. شاید همین سکوت باشد که این حدس را قوی‌تر کرده اما هنوز از طرف او یا نزدیکانش این خبر تایید یا تکذیب نشده است.

عکسی که آغاز ماجرا بود
ماجرا این است که چند روز قبل نامداری عکسی را در اینستاگرام خود منتشر کرد. یک کودک شیرین و بامزه که توت‌فرنگی از سروکولش بالا می‌رود. کلاهی از برگ‌های توت‌فرنگی روی سرش قرار دارد و پاهایش زیر پوششی از این میوه زیبا پنهان شده است. این کوچولوی دوست‌داشتنی با دست‌هایش به شما توت‌فرنگی تعارف می‌کند. آزاده نامداری زیر این عکس نوشته است: «فصلش تمام شد، توت‌فرنگی را می‌گویم. شاید یخ‌زده و مانده و تقلبی‌اش باشد اما فصل توت‌فرنگی‎های تازه تمام شد...» شاید تا اینجای کار سوال و گمانی مطرح نشود اما پی نوشت او که با شیطنت نوشته شده ذهن مخاطب را به سمت خاصی هدایت می‌کند! پی نوشتی که خودش می‌گوید: «بی‌ربط است یا شاید ربط زیرپوستی دارد...» موضوع این ربط زیرپوستی ذهن را به سمت احساسی درونی هدایت می‌کند، احساسی که باعث شده است نامداری ناگهان در آخرین ماه از تابستان هوس توت‌فرنگی به سرش بزند!

حدس‌ها و تبریک‌ها
حدس و گمان‌ها از طرف مخاطبان آغاز می‌شود؛ برخی تبریک می‌گویند و عده‌ای با شگفتی سوال می‌پرسند که آیا او در انتظار فرزندی است؟ این میان یکی هم پا را یک قدم فراتر می‌گذارد و به او بابت تولد دخترش پیشاپیش تبریک می‌گوید! نمی‌دانیم شاید چون تصویر یک دخترک را نشان می‌دهد او چنین حدسی زده است!
هر چه که هست این سوالات از آن روز زیر هر پستی که نامداری در صفحه اینستاگرام خود می‌گذارد ادامه دارد و او نیز هنوز پاسخ روشنی به این سوالات نداده است. اما این حدس و گمان‌ها چه درست باشد و چه نه، بهانه‌ای شد تا ما درباره هوس دوران بارداری یا در اصطلاح ویار بنویسیم.

در جست‌وجوی ترشی
این تصویر شناخته‌شده‌ای برای اغلب ماست؛ زنی که شکمش نشان می‌دهد باردار است و به دنبال یک ظرف ترشی یا خیارشور تمام کابینت‌های خانه را زیرورو می‌کند و بعد هم با ولع یک گوشه می‌نشیند و مشغول خوردن می‌شود که مبادا شریکی برای خوراکی خوشمزه‌اش پیدا شود. یا خانمی که به زحمت کارهای خانه و امور شخصی را با توجه به وضعیت بارداری انجام می‌دهد اما وقتی هوس شیرینی به سرش می‌زند، در طرفه‌العینی لباس می‌پوشد و دو چهارراه را پیاده طی می‌کند تا خودش را به قنادی برساند!

از نوع دوم ویار!
ویارهای اینچنینی شاید یکی از شیرین‌ترین تصویرهای هر زنی از دوران بارداری خود باشد. البته می‌دانیم که ویار یک روی نازیبا هم دارد و آن حالت تهوع صبحگاهی یا بی‌رغبتی و بی‌میلی ناگهانی به بعضی از مواد غذایی است. بهترین توضیحی که در مورد این تغییر ذائقه ناگهانی وجود دارد، تغییرات هورمونی عمده‌ای است که بدن یک زن در هنگام بارداری به آن دچار می‌شود.
اما قسمت شیرین ماجرا همان هوس‌های ناگهانی و اشتهای عجیب برای خوردن برخی از غذاهاست که به زعم عامه مردم راهی است که بدن از طریق آن نیاز خود را به انواع مواد مغذی اعلام می‌کند. یعنی اگر شما هوس خوردن بستنی داشته باشید حتما میزان کلسیم در بدن شما پایین است یا هوس خوردن چیپس شور به معنی کمبود سدیم و هوس خوردن شکلات به معنی کمبود آهن در بدن مادر باردار است. اما یک سوال اساسی اینجا باقی می‌ماند؛ چرا هوس‌های مادران باردار اغلب حول مواد غذایی پرکالری و تقریبا مضر است و کسی هوس خوردن انواع سبزیجات یا حبوبات و غلات را نمی‌کند؟

چرا هوس بارداری وجود دارد؟
حقیقت این است که هنوز اطلاع دقیقی از علت این هوس‌ها به دست نیامده است اما برخی کارشناسان آن را مرتبط با همان تغییرات و نوعی مقابله با تهوع و بی‌اشتهایی بدن در این دوران دانسته‌اند. در هر حال، مادران باردار باید توجه کنند که توجه بیش از اندازه به هوس‌های بارداری و استفاده از مواد غذایی پرکالری و فروشگاهی که از نظر ارزش غذایی دارای سطح مطلوبی نیستند می‌تواند به سلامت خودشان و جنین‌شان آسیب برساند و نیز آنها را دچار افزایش وزن یا فشارخون بالا کند.


مریم گلی      ۱۳۹۵/۶/۱۴
پاسخ

اخی خدا کنه باردار باشه. من ویار هیچی نداشتم تو بارداری همه چی میخوردم ولی هوس چیزی نکردم اصلا

dorsa491      ۱۳۹۵/۶/۱۴
پاسخ

خبر از این مهم تر نداشتین؟

مهشيد      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

چه بی معنی ایا واقعا ویار این خانم باید انقدر مهم باشه که براش مطلب تو همچین سایتی بزارید؟!!!

کیمیا90      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

خوب به ما چه

زهرا      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

سلام سلام

مامی مهدی و محیا      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

واقعا ویار اول صبح وحشتناکه ، خدا نصیب نکنه ولی دل و روده ادم از تو حلقش میزنه بیرون ولی به شیرینی ورود یه بچه می ارزه

حالا واجبه آدم همه چیز زندگیش رو بریزه رو داریه؟حالا هنرمند مجری عادی یا هرچی و هر کی که باشه.به قول طرف توی فیلم موج و صخره این حرکات سخیف چیه آخه

پروانه      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

جالب بود

*سیداخو*      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

توروخدا سطح مطالب سایتو تا این حد پایین نیارین

نارگیس      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

مسخره اس.........

الهه شرقي      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

بی مزه

لاريسا      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

واقعا مهشید جون راست میگه:)

MATINA_93      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

یعنی ادم از این مهمتر نبود؟؟لااقل از زندگیه ادمای معروف وکسانی که مردم دوسشون دارند بگین،فکر نکنن کسی تمایلی به این داشته باشه که ببینه این خانوم چی کار میکنه،متاسفانه ایشون اصلا چهره محبوبی نیستن

رز22      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

مگ عروسی کرد با نامزدش ک بخاد حامله شه خخخخ

فندق مامان      ۱۳۹۵/۶/۱۵
پاسخ

یعنی باید همه چیشو بگه همه جا...به ما چه ویار تو آخه! من ویار هیچی نداشتم تا ماه چهارم روز و شب تهوع داشتم...وحشتناک بود

بانوي جنوب      ۱۳۹۵/۶/۱۶
پاسخ

فقط اومدم اعلام حضور کنم😆😆😆😆

سايه ي ماه &&&      ۱۳۹۵/۶/۱۶
پاسخ

اصلا مگه این خانم دوباره ازدواج کرده بود ؟؟؟

carino      ۱۳۹۵/۶/۱۶
پاسخ

خخخخخ

الناز      ۱۳۹۵/۷/۴
پاسخ

سلام دوستان


نظر شمـا نسخه چاپی  نسخه چاپی تعداد بازدید : 23933
نظر شما: