2737
2739
عنوان

سرطان روده

314 بازدید | 15 پست

سلام دوستان پدرشوهرم امروز دکتر گفته سرطان روده داره کسی چیزی میدونه لطفا بگید 😔

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چند سالشونه ؟ اگه گریدش زیاد نباشه میتونن جلوی پیشرویشو بگیرن. 

60 سال 

اصلا نمی‌دونم گرید چنده و...

امروز جوابش رو شوهرم گرفت 

دکتر گفت باید سی تی اسکن بگیره 

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
قوی باشه امید هم داشته باشه خوب میشه.یکی از دوستان خانوادگی ما مادرشون داشتن خوب شدن.الانم از من بهت ...

خیلی ناراحتم 

شوهرم بیشتر ناراحتع

60 سال  اصلا نمی‌دونم گرید چنده و... امروز جوابش رو شوهرم گرفت  دکتر گفت باید سی تی اسک ...

انشالله خوب میشن زود 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2740
خیلی ناراحتم  شوهرم بیشتر ناراحتع

عملش کردن.شیمی درمانی هم شد.ولی سرطان روده خوب میشه.چون احتمالا یه قسمت از روده رو بردارن.ولی خوب میشه

یا ضامن آهو.مهربانم......کمک کن.....از دلم خبر داری
انشالله خوب میشن زود 

ممنون گلم 

انشالله بشه بیام تاپیک سلامتیشو بزنم

عملش کردن.شیمی درمانی هم شد.ولی سرطان روده خوب میشه.چون احتمالا یه قسمت از روده رو بردارن.ولی خوب می ...

دکتر گفت اگر ب جاهای دیگ سرایت نکرده باشه خوبه 

اگر ن ک دیگ هیچی 😔

خوب میشه.خدا بهترین دکتره.مریض هم نا امید نکنید

توکل ب خدا 

من وشوهرم خیلی حالمون بده من بدترررر 😔

سرطان روده بزرگ معمولا جزو سرطان های خوب هست وبا جراحی ودارو خوب میشه.فقط اینکه چون سابقه فامیلی مثبت حساب میشه شوهرتون وخواهر و برادرش هم باید کولونوسکوپی کنن ودرضمن بهتره که با علائم سرطان های کولورکتال(رودهبزرگ ورکتوم) کاملا آشنا بشید.عزیزم برو  در سایت آپارات اسم دکتر شهرام منوچهری رو سرچ کن یکسری ویدئو میاره که یکی از اونا عنوانش علائم و درمان سرطان کولورکتال هست ببین که علائم را بشناسید واگرخدای ناکرده داشتید زودتر و در مراحل اولیه پیگیری کنید

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز