2733
2739
عنوان

تیزهوشان

1784 بازدید | 37 پست

شده شما تو ازمون تیزهوشان یا همون سمپاد شرکت کنید و با کلمه ی    ،،،،،،،،،، عدم پذیرش،،،،،،،،،، رو به رو بشید ؟؟؟

اون موقع چه حالی داشتید

از تجربه همتون بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

خیییلللی ناراحت شدم 

تایک هفته ناراحت بودم غصه اینومیخوردم که میتونستم بیشتربخونم وقبول بشم 

ولی وقتی یکی ازدوستام که قبول شده بودرودیدم نظرم عوض شدوخوشحال شدم که قبول نشدم

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

من خودم تو تیزهوشان درس میخونم

والا چیز شاخی هم نیست 😧 پس اگه تو خودت به این جمله برخوردی زیاد ناراحت نباش چون اونقدرا هم چیز بزرگی نبوده الان تمرکزتو بذار روی درسات تا بتونی توی المپیادا رتبه بیاری

من با کلمه ی پذیرش رو به رو شدم   باور کن چیزی رو از دست ندادی ما ک نوجوونیمون هدر شد

دخترم خیلی استرسیه برا تیز هوشان ثبت نام کردیم ولی وقتی دیدیم نمونه قبول شده گفتیم اذیت میشه باباش برا ازمونش نبردش حالا همش میگه شما جلو پیشرفتمو گرفتین وخیلی هم ناراحته

من تیز قبول نشدم ولی صفحه رو کشید سمت چپ دیدم نمونه قبول شدم  شست برد ناراحتیمو🤣

منم نمونه قبول شدم ، اما بازم خیییلی ناراحتم چون به پای تیزهوشان نمیرسه و اصلا خوشحال نیستم پای اینکه نمونه قبول شدم🤒🤕

باور کن کلاس هفتم من شب نصفه شب بیدار میشدم درس میخوندم 

الان دانشجو هستین؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2706