2733
2739
عنوان

کوچک بودن دور شکم جنین

2933 بازدید | 21 پست

سلام وقت بخیر من امروز وارد هفته سی و یک شدم دیروز رفتم سونو بهم گفتن وزن جنین کمه ۱۴۴۸ هست و دور شکمش لاغر شده از اول بارداری دیابت گرفتم و رعایت غذایی داشتم چون قندم بالا میره انسولین میزنم و یه مقدار کمی هم دفع پروتیین دارم ولی فشارم نرماله خدا رو شکر میشه راهنمایی کنید چیکار کنم بچه ام وزن بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قندت چنده خانومي؟  قبل انسولين زدن

والا نمیدونم تازه بعضی وقتا با انسولین تا ۱۶۰ اینا هم میره قبلا دوز انسولینم کم بود ولی حالا جوابگو نیست و بیشتر شده

قندت چنده خانومي؟  قبل انسولين زدن

چون از اولش دیابت گرفتم همون ماه اول نمیدونم روزی ۴ بار انسولین میزنم صبح ظهر شب هر کدوم ۱۴ واحد آخر شب هم برای قند ناشتام ۲۵ واحد

2740
نگران نباش فيله گوشت و ماهي و مرغ كه براي قندتم ضرر نداره بخور  ليدي ميل بگير قرص  سيراب ...

لیدی میل شیر رو تازه گرفتم هر بار که میخورم قندم تا ۱۷۰ میره میترسم

واقعا سیرابی برای وزن بچه خوبه؟؟

لیدی میل شیر رو تازه گرفتم هر بار که میخورم قندم تا ۱۷۰ میره میترسم واقعا سیرابی برای وزن بچه خوبه؟ ...

اره براي قندتم خوبه 

خوب بخور ببين قندت از همه چي واجب تره خيليييي واجب تر ني ني اومد بيرون اينقدر ميخوره تپلي ميشه نگران نباش 

2706