2752
2734

لطفا تعداد بنویسید قبول باشه زود و عالی حاجت روا باشید ان شاء الله(:❤

دعاتون میکنم التماس دعای دلی دارم ممنون❤

۳۷ هزار و ۲۵ صلوات هدیه شده الهی امید به تو هوای ما رو داشته باش❤

دعا برای رئیس جمهور عزیز وطن رو هم گره میزنیم❤

ممنونم که در ختم های مختلف شرکت میکنید❤

امیدوارم زود تکمیل بشه چون آخرین تایپیک امروز من هست آمین🤲

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
۵۰۰تا الهی بحق امام حسین علیه وابوالفضل العباس علیه السلام بسلامتی رئیس جمهور پیدابشه یازهرا سلام ال ...

الهی آمین❤😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴۰ هزار صلوات ؟

پس اذکار الهی کجای زندگیتن ؟

خود محمد ص ذکر خدا از زبان و دلشون کم نمیشد

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731

۱۰۰۰ تا ان شاءالله 

من لاغر میشم قول میدم خسته شدم از چاقی دیگه تصمیمم رو گرفتم خوشحال میشم توی تاپیک های کاهش وزن و خانداری تگم کنید من یه آشپز نمونه ام یه خانوم خونه دار که هروز به شوق کارهاش از خواب بلند میشه دعا کنید مامان بشم

۱۰تا صلوات 

یا ابوالفضل ترو به دست هایه بریده ات قسم میدن کمکم کن

ی دونه تاپیک دارم هرکی دلش خواست بخونه وخودش رو بزاره جایه من ونظر بده نمیتونم درد دلم روهر جایی بگم  ونظربپرسم خواهرانه کمکم کنید اصلا حال روحی خوبی ندارم برام از خدا فقط معجزه بخواین معجزه ای در حد خدا بودنش😭😭😭😭😭
۴۰ هزار صلوات ؟ پس اذکار الهی کجای زندگیتن ؟ خود محمد ص ذکر خدا از زبان و دلشون کم نمیشد

حرف شما خیلی بی ربط هست چون ما پیامبر و اهل بیت و ائمه خودمون رو واسطه بین خود و خدا میدونیم اما مستقیما از خدا میطلبیم(:

احتمالا اهل سنت هستید من برای شما هم احترام قائل هستم دل نمیشکنم چون پیامبر و خدا که اهالی سنت هم قبول دارید هر دو مهربان بودند💙

حرف شما خیلی بی ربط هست چون ما پیامبر و اهل بیت و ائمه خودمون رو واسطه بین خود و خدا میدونیم اما مست ...

من اهل سنت نیستم

گفتم بین ۴۰ هزار صلوات جایی برای ذکر خدا ندارین ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
مگه میشه نداشت ؟؟؟؟؟!!!☺

پس کو ؟

چرا من ندیدم !!!!

2706