2733
2734

وقتی طلا گرون شده بود جوگیر شدم رفتم طلا گرفتم پول کم داشتم سه تمن قرض گرفتم 

الا نسه تمن بدهکارم تو کارتم خالی خالیه  فقط ۷۰ هزار نقد دارم ، 

چند روز دیگه عروسی داریم ، لباس ندارم ، پارچه دارم میخوام بدم حیاط برام بدوزه ولی حتی دستمزد اونم ندارم 

نزدیک یک ماهه که کارتم واریزی ب خودش ندیده 

جز اون سه تمن یکم دیگم بدهی بالا اوردم 

اول ماه باید شهریه باشگاهمو بدم 😖 

از طرفیم پیج میکس مدیا برای اموزش میکس مدیا که خیلی بهش علاقه دارم رو اموزشاش ب مناسبت روز دختر تخفیف گذاشته خیلییییی دوس دارم شرکت کنم  ، نامزدمم تشویقم میکنه شرکت کنم همش ولی به خاطر یه موضو عاتی ازونم نمیتونم بگیرم ، نمیخوام بدونه مشکلاتمو

پ ن : شاغلم تو خونه یه کارایی میکنم چند روز دیگه یکی از مشتریام قراره ۸۰۰ برام بزنه ولی اونو ب کدوم زخمم بزنم 

درامدم زیاد نیس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

باشگاه نرو

لباس قرض بگیر

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
طلا رو تا حدی که پول اون بنده خدا رو پس بدی و دستمزد خیاط منهای اون ۸۰۰ ت رو بفروش درآمدت اگه کم ...

برای همین میخوام برم سراغ میکس مدیا  طلاهم نمیتونم بفروشم هم خیلی ضرر میکنم هم مامانم نمیزاره😔

برای همین میخوام برم سراغ میکس مدیا  طلاهم نمیتونم بفروشم هم خیلی ضرر میکنم هم مامانم نمیزاره😔

فکر نمیکنم میکس مدیا خوب باشه، اگه همون نقاشی و ایناست، اونارو با یوتیوب هم میتونی یاد بگیری

دنبال کار با درآمد ماهی بالای ۱۲ باش

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
فکر نمیکنم میکس مدیا خوب باشه، اگه همون نقاشی و ایناست، اونارو با یوتیوب هم میتونی یاد بگیری دنبال ...

میکس مدیا نقاشی نیس  تو یوتیوبم گشتم پیدا نکردم جایی اموزش دقیق و کاملشو گذاشته باشن  یه سرچ بزن گوگل خیلی کار باحالیه برجسته سازی تابلو عروسه

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز