2733
2739
اتفاقا خانواده بدونه و دردسترش بذاره خیلی بهتره تا بخواد از دوستاش و مخفیانه بگیره اونا هم گل بدن دس ...

بنظرم فقط پروتر  میشن

مادر داماد ما گفت قیلونیه ما نمیدونستیم بعد ازدواج فهمید خواهرم جلوش وایساد داشت ترک مبکرد ک مامانش اومد وسط ک نه بزار توخونه بکشه کنارت بهترا معتاد میشع و...حالا بیا ببین کارش ب کجا کشید

البته مادره خودشم قیلونی بود قبلا

فقط یه مشکل رو بقیه مشکلات میاد. اگه خیلی کنجکاوی یه نخ بکش میبینی چقد مزخرفه 

در حد یکی دو نخ رو که کشیدم منظورم کلی و بصورته روتینه که تا حالا نکشیدم 

همین دیگه ببین اینقدددد مشکلاتم بزرگه اینقد سختی کشیدم که واقعاً این سیگار در برابر اونا ناچیزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا خیلی وقته کونش کرده به من از همون بچگیم

اینجوری نگو عزیزم 

خدا همه ی ما رو دوس داره 

کلید همه چیم تو دستای خودمون گذاشته تو بخوای حالت خوب میشه نخوای هم حالت بد میشه 

همه چی به خودت بستگی داره چه جوری به زندگی نگاه کنی مثبت یا منفی 

ازدل سیاهی بتونی یک الماس درخشان پیدا کنی 

یعنی زندگی تو بردی و اختیارش دست خودته

بنظرم فقط پروتر  میشن مادر داماد ما گفت قیلونیه ما نمیدونستیم بعد ازدواج فهمید خواهرم جلوش وای ...

من منظورم والا دیگه آدم بالغ نبود اونا رو نمیشه کنترل کرد. اعتیاد هم که کلا ترک نداره خودتون رو الکی اذیت نکنید.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
اینجوری نگو عزیزم  خدا همه ی ما رو دوس داره  کلید همه چیم تو دستای خودمون گذاشته تو بخوا ...

عشقم مرسی که اینقد خوشگل و قشنگ صحبت کردی 

ولی باور کن خیلی دست و پا زدم 

وقتی نخواد بشه نمیشه 

2740
عشقم مرسی که اینقد خوشگل و قشنگ صحبت کردی  ولی باور کن خیلی دست و پا زدم  وقتی نخواد بشه ...

من فقط حرف نزدم تا بخوای درد کشیدم من تهشو دیدم همینه 

برگرد به خود واقعیت به صدای قلبت گوش کن به حرفا و وجود خودت گوش کن 

تو قوی ای یک روزی این دردا نبودن اون روز یادت بیار چی شد که دردمند شدی 

دقیقا از وقتی که اهمیت دادی از وقتی که خودتو فراموش کردی با خودت خلوت کن خودت راه تو پیدا میکنی اگه بخوای از این وضعیت دربیای. باید تغییر کنی تغییر مثبت تا حالت مثبت شه. 

من فقط حرف نزدم تا بخوای درد کشیدم من تهشو دیدم همینه  برگرد به خود واقعیت به صدای قلبت گوش کن ...

عشقم 

مشکل می‌دونی چیه ؟اون خط هست که میگی یه روزی این دردا نبودن خب ؟

چرا من همیشهههه از همون بچگیمممم درد کشیدم زجررررر کشیدم 

یادم نمیاد روزی رو که درد نبود 

2706