2737
2739
عنوان

نماز حاجت فوری مجرب

197 بازدید | 23 پست

سلام انشالله همه با خوندن این نماز حاجت روا بشین میگن درحق هم دعا کنیم زودتر اجابت میشه امشب شب جمعه ست شرایط درستی ندارم شوهرم خانم باز بود ترکم کرددوسال جدا شدم سه سال با یه دختری که اون باعث شده بود شیزوفرنی گرفت نمیدونید چی کشیدم تشنج میکرد زیرزمین نمور اجاره کردم الان موعد ساله واقعا شرایط م سخت یه خواستگار داشتم که رفت از ایران یک نفر پیامش بهم میرسونه منتظرم که بیاد از این شرایط نجات پیدا کنم نمیدونید حتی نمیتونم برم سرکار زیاد تنها بمونه تشنج میکنه مستمری کمیته میگیرم یارانه .هیچ کسی ندارم نه پدر نه مادر هرچی میدم پای اجاره خونه دیگه خودتون تصور کنید چطور با یک بچه مریض چطور سر میکنم شبا سر میزاریم رو بالش .خدا خیرتون بده ازتون میخوام این نماز امشب برام بخونین راه دوری نمیره خدا بهتون نگاه میکنه من مظلوم رو دعا کردین دعای خودتون هم مستجاب میشه اگه این طرف بیاد منم سروسامون میگیرم وگرنه با این بچه مریض تو خیابون میمونم نماز شامل چهار رکعت به ترتیب زیر است. ابتدا وضو گرفته و سپس این نماز را بجا آورید؛

– در رکعت اول بعد از سوره حمد ۱۰۰ مرتبه بگویید «وَ اُفَوِّضُ اَمْری اِلَی اللّهِ».

– در رکعت دوم بعد از سوره حمد ۱۰۰ مرتبه بگویید «نَصْرَ مِنَ اللّهِ وَ فَتْحٌ قَریبُ».

– در رکعت سوم بعد از سوره حمد ۱۰۰ مرتبه بگویید «اَلا اِلَی اللّهِ تُصیرُ الْإمُور».

– در رکعت چهارم بعد از سوره حمد ۱۰۰ مرتبه بگویید «اِنّا فَتَحْنا لَکَ فَتْحاً مُبیِنا».

بعد از سلام نماز بدون اینکه با کسی حرف بزنید ۱۰۰ مرتبه عبارت «اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبّی وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ» را تکرار کنید و سپس به سجده بروید و حاجت  از خدا بخواهید.

ان شالله ک هرکی خوند برام خدا خیلیییی خیلیییی خیلیییی زود حاجت دلشو بده همونطور ک برای من نماز خوند🤲🤲🤲🤲🤲

التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام. ان شاالله خدا حاجتت رو بده.

ولی دو تا نکته 

خودت هم این نماز رو می‌خونی برای خودت؟

۲- اینکه که فکر میکنید اگ اون مرد برگرده مسکلاتت حل میشه یعنی داری برای خدا شریک میگیری. 

اگه به خدا اعتقاد داری پس همه چیز رو بستر به خدا و اون نماز و هر دعایی که برای رو بخون تا خود خدا فرج و گشایش تو کارت ایجاد کنه .

امید به کس و ناکس نسپر

2738
سلام. ان شاالله خدا حاجتت رو بده. ولی دو تا نکته  خودت هم این نماز رو می‌خونی برای خودت؟ ...

ااره میخونم  هرشب نه به  این فکر نمیکنم واقعا فقط میخوام برگرده درست شه اخه  من واقعا  کسی ندارم 

عزیزم من براتون میخونم کنارش حاحت خودمم ذکر کنم مشکلی نداره که؟

سلام استارتر عزیز ودوستان  شرمنده من این نمازونمیتونم بخونم ولی براتون ذکر یا کاشف الکرب عن وجه الحسین و.....به حروف ابجد ابوالفضل العباس  رو میگم ودعاتون میکنم شما هم منو تو نمازتون اگه مقدور هس یاد کنید 

❤خدایاااا خودت به عزیزام سلامتی بده...دوستای گلم  میشه برای اینکه سلامتی وخوشبختی وآرامش و رزق و روزی فراوون حلال تو زندگیمون داشته باشیم یه صلوات مهمونم کنین؟؟؟ شما از خدا برام بخایین شما نفساتون حقه 😥😥
ااره میخونم  هرشب نه به  این فکر نمیکنم واقعا فقط میخوام برگرده درست شه اخه  من واقعا ...

خخداوند کس بی کسان و پناه بی پناهان است اینقدر نگو کسی ندارم آبجی

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2706