2737
2734

شده؟ 

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شده با ی نگاه ب آسمون خدا همه کائناتو در خدمت بذاره تا حاجت براورده بشه ی ختم که خیلی بزرگتره

منم موافقم با شما 

و معتقدم اگه شک نکنی که بهت میده اون خواسته رو 

قطعا برات به بهترین شکل رقمش میزنه

چله سوره حشر برداشتم ی حاجت ۹ ساله داشتم ک خیلی از لحاظ روحی بهمم ریخته بود دقیقا رو ۲۰ چله حاجتم به ...

من هم خیلی چله حشر برداشتم ولی نشد... 

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭
2740
نادعلی بخون و مداومت بکن  از جمعه شروع کن اول ذی القعده هست

خوندم نشد.. 

یبارم تقریبا ۵۰ روز قبل رفتم مسجد ابوالفضل برا بارداری خواهرم نذر لیوان برداشتم چون این نذر خیلی معر ...

چرا نذر لیوان؟ مسجدش کجاست من هم نذر کنم؟ بارداری خواهرتون محال بود؟ 

یبارم تقریبا ۵۰ روز قبل رفتم مسجد ابوالفضل برا بارداری خواهرم نذر لیوان برداشتم چون این نذر خیلی معر ...

عزیزممممم مبارکشششش.. بسلامتی 

چند وقت منتظر بود؟

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز