2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از نجاسات به نجاسات پناه بردن 

بنظرتون عقلانیه؟؟؟

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2740

منم از قدیمیا زیادشنیدم ک میگن باطل میکنه و...ولی تابحال امتحان نکردم😉

‍‌ای‍‌ن‍‌ج‍‌ا ف‍‌ض‍‌ایِ مجاازی ن‍‌ی‍‌س، ف‍‌ِدراسیو‍ن ت‍‌خ‍‌ل‍‌ی‍‌ه #ع‍‌ُقدست  حاجی . . ! 🖇🚶‍♀️😏
منم از قدیمیا زیادشنیدم ک میگن باطل میکنه و...ولی تابحال امتحان نکردم😉

ما خیلی روشا امتحان کردیم . دیدم اینجا هم راجبش صحبت شده . یه سری میگن بدتر میشه یه سری هم میگن آب رو آتیشه ولی من از یکی که یکم سررشته داشت و خودش عطاری داره تو مشهد حال اشفتم و گفتم . گفت یکم همون و دود بده😀مقاومت میکردم دیگ دل و زدم ب دریا

اصلا به این خرافات اعتقاد ندارم ولی داشتم هم میذاشتم طلسم شم ولی پی پی سگ نشه راه حلم😂😂

خدا نکنه طلسم شی ‌ . از تصادف گرفته تا مریضی تا بی پولی بدبیاری دامن آدم و میگیره . خدا لعنتشون کنه کسایی که این کارا رو با بقیه میکنن

ما خیلی روشا امتحان کردیم . دیدم اینجا هم راجبش صحبت شده . یه سری میگن بدتر میشه یه سری هم میگن آب ر ...

امتحان کردی حالا؟؟؟

خدا ازشون نگذره اونایی ک واسه بقیه بدمیخوانو زندگی بقرو مختل میکنن‌

‍‌ای‍‌ن‍‌ج‍‌ا ف‍‌ض‍‌ایِ مجاازی ن‍‌ی‍‌س، ف‍‌ِدراسیو‍ن ت‍‌خ‍‌ل‍‌ی‍‌ه #ع‍‌ُقدست  حاجی . . ! 🖇🚶‍♀️😏

دنبال این ها نباشید با پای خودتون اجنه و شیاطین رو به زندگی تون دعوت میکنید ...

تو اینستا نوشته بود پوست سیر و پیاز اتیش بدیم رفتم پرس و جو کردم دیدم جاذب اجنه هست...

یه چند وقت بی بی سی میگفت اسپند دود کردن ضرر داره و مسمومیت داره بعد دیدم دور کننده اجنه هست...خلاصه دنبال اینها نباشید یک عمر گرفتار میشید

❤❤❤
2706