2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلا فکر میکردم شاغل بودن+ بچه داشتن خیلی خوبه

الان که بچم دنیا اومده به هیچ عنوان حاضر نیستم یه نصف روز ازم دور باشه تا من برم سرکار . فکر کنم تا ۴ سالگیش انشالله تنها نذارمش

2731

چه ربطی داره.تشکیل خانواده بحثش با شاغل بودن فرق می‌کنه.

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

من تو کار اونایی میمونم که شغل خوب و درامد عالی دارن بعد طلاق یا فوت همسر میرن ازدواج مجدد میکنن بچشونو میندازن زیر دست ناپدری یا خودشون میشینن بچه یکی دیگه رو بزرگ میکنن

2738

شما فقط از دید منفی نگاه کردی ، یعنی تنها دلیل خانما واسه ازدواج فقط پوله؟ اگه مثل شما بخوایم فکر کنیم پس هیچ پسری هم نباید ازدواج کنه ، چرا باید کلی سختی بکشه پول دربیاره بریزه به پای زن و بچه یا چرا باید کلی مهریه بده و.... 

ولی دوست عزیز زندگی انسان اجتماعیه و ذات انسان به تشکیل خانواده گرایش داره ، چون هیچکس تنهایی رو دوست نداره و برای همین فرهنگ معمول جامعه ما خانواده محوره

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍

همینو بگو مادرم شاغل بود صبح پامیشد نهار بار میذاشت از ساعت ۷ میرفت سرکار ۴ برمیگشت گاها ۷ و ۸ شبم شده بود برگرده بعد میومد شلوغ کاری های ما و پدرم جمع میکرد ظرفارو میشست به خواهرم درس میداد حتی حال نداشت حرف بزنه درصورتیکه بابام از سرکار برمیگشت یا تلویزیون میدید یا میخوابید تو ایران حقوق برابری وجود نداره یه زن تموم کارارو همزمان هندل میکنه به خاطر همین نسل جدید از ازدواج فرارین

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

یعنی فکر میکنی یک خانم لنگ جیب مردا هست 

و اگر شاغل شد دیگه نیاز به پول نداره 

پس احساس و بقای آدمی چی میشه 

چرا زن را گشنه می‌بینید 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 

دوتا مسئله کاملا جداس...خب شاغله طرف و دوست داره خانواده تشکیل بده و بچه داشته باشل چه ربطی داره؟

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2706