2737
2739

چون امشب و تنها بودم مجبورا اومدم خونه داداشم فکر کنم زن داداشم آخرین باری که پتو و ملافه ها و رو بالشی ها رو شسته ده سال پیش بوده انقدر بوووو میدهههه کثیییییف حالم داره بهم میخوره رفتم شالم و آوردم انداختم رو بالش یه پتو مسافرتی رو خودم کشیدم بوی گندش داشت خفه ام میکرد برداشتم گذاشتم کنار پشیمون شدم کاش میگفتم برادرزاده ام امشب میومد خونه من وای خدایا امشب چجوری باید بگذره ظرفهاش همه پر لک خونه خاک خدا وکیلی موندم زن مگه انقدر کثیف میشه🤢🤢🤢🤢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میگفتی یه دست استفاده نشده بده 

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم

وای خودشون چطور زندگی میکنن

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

میشه ی صلواتم برا خوب شدن حال من بفرستید .و برام دعا کنید خوب شم زودتر .مرسی

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
2738

اینقدر زود میخوابی؟

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

بلندشو خودت تمیز کن بلکه به خودش بیاد😂💀😑چندشه چقد

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

شاید داداشت بو میده که رو بالشتیا و رخت خوابشون اینجوریه 

حالا نمیگم زنش تمیره ولی مگه داداشتم تو اون خونه زندگی نمیکنه اون یعنی اگه خونه کپک بزنه هم نباید دست به سیاه سفید بزنه؟

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
2706