2733
2734

سلام و عرض ادب

متأسفانه این تاپیک مورد انتقاد خیلی ها قرار خواهد گرفت که دقیقا همون عده ای از جامعه هستن که فرزند شون حتی مبتلا به بیماری واگیر دار بشن راهی مدرسه و دانشگاه شون میکنن.

والدین گرامی ، دانش آموز عزیز 

آیا متوجه هستید یک هفته ی دیگه امتحانات خرداد ماه شروع میشن؟ 

متوجه هستید فشار هایی اعم از خانواده و مدرسه و استرس رو دوش دانش آموزان هستش؟

متوجه هستید این روز ها دانش آموزان از پس انواع مشکلات بتونن بر بیان شاهکار کردن؟

چرا یک مشکل دیگه به مشکلات جامعه ی دانش آموزی و فراتر از اون اضافه میکنید؟

شما به چه حقی این اجازه رو به خودتون میدید که وقتی فرزند تون مبتلا به بیماری واگیردار هستش راهی جامعش کنید؟ 

چرا با همون اوضاع وخیم نمی‌بریدش مهمونی؟ چرا با همون مریضی نمی‌بریدش خونه ی پدربزرگ مادر بزرگ هاشون؟

متوجه هستید بیش از ۳۰۰ دانش آموز در مدرسه وجود داره که یک فرد آلوده حداقل یک کلاس رو آلوده میکنه؟

نکنید 

خواهشا از این کار های بی رحمانه ، خودخواهانه نکنید.

دانش آموزا بگن 

چقدر همکلاسی هاتون ، هم مدرسه ای هاتون تحت فشارن؟ چقدر دارن تلاش میکنن؟ 

آقا فشار رو من نیست رو تو نیست ولی این دلیل میشه بقیه هم مثل ما باشن؟ اونم همه شون؟؟؟

تو آینه نگاهی به خودت بنداز و افسوس بخور که از سنت فقط عدد و رقمش داری تلاشگر .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تنها بهانشون اینکه بچه از درس عقب میفته 

اینکه خودشون حوصله ندارن تو خونه با بچه درس کار کنن مبادا اذیت بشن

یا اینکه بچه چند ساعتی خونه نباشه اینا استراحت کنن

ولی حاضرن کل بچه های کلاس مریض بشن

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️

👌 کاملا درسته 

هفته گذشته همکلاسی دخترم درگیر  آنفولانزا بودند بدون ماسک اومدن مدرسه دختر منم. درگیر شد 

یک هفته دخترم  نتونست بره مدرسه امتحان ریاضیش به تعویق افتاد دیروز جداگانه معلم سوال طرح کرده  ازش امتحان گرفتند 

تنها بهانشون اینکه بچه از درس عقب میفته   اینکه خودشون حوصله ندارن تو خونه با بچه درس کار ...

واقعا در عجبم کسانی که خودشون تربیت ندارن چجوری میخوان فرزندی رو تربیت کنن؟ 

کاش برای عقب افتادن از درس انسانیت رو بهانه کنن

👌 کاملا درسته  هفته گذشته همکلاسی دخترم درگیر  آنفولانزا بودند بدون ماسک اومدن مدرسه دخت ...

آدم از اون بچه ی ابتدایی توقعی نداره، اما والدینش باید پاسخگو باشن

یا حتی دانش آموزان متوسطه

2738
@niniyar_1     @niniyar_3     @niniyar_2     سلام خسته نباشید ...

بله برای این که دو شب درخواست گزارش تاپیک میدید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
یعنی کار خوبی کردم☺️؟!

نهعززم بر خلاف مقررات رفتار کردید حتی من دیشب یه تاپیک درخواست گزارشتون پاک کردم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
فکر کنم منو با کسی اشتباه گرفتید 

اسم کاربریتون که تعلیق شده؟؟؟

2706