2733
2734
عنوان

آبله گرفتم😔

238 بازدید | 26 پست

سلام از دوستم آبله گرفتم چیکار کنم جاش نمونه؟ 😕

کسی از شما هست آبله گرفته باشه؟ چیکار کردید؟ چه چیزایی خوبه بخورم چه چیزایی بده

میشه لطفا راهنمایی کنید خیلیم میترسم جاش بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تنها راهش اینه به هیچ وجه نخارونی سخته ولی باید تحمل کنی و اینکه خشک شد حتی اگه به موی بند بود نکنی زخمش را کاری نکنی بیفته خودش بیفته جاش به ندرت میمونه اما شما بکنی تورفتگی داره تجربه خودم بود 

بله تو ۲۴ سالگی گرفتم فقط باید صبوری کنی من صبرم کم بود زود رفتم حمام سه تا زخمامو کندم کنار بینیم وحشتناک چال شد که خداروشکر بعداز سه ماه رف کنار لبم و گوشه چشمم هنوز مشخصه جاش یسری ژل خارجی و ایرانی هست اگه بمونه بزنی خوب میشه 

داداشم صبوری کرد زخماش از من بیشتر و بد تر بود ولی دیت نزد زودم نرفت حمام جای هیچ کدوم نمونده

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2740
بله تو ۲۴ سالگی گرفتم فقط باید صبوری کنی من صبرم کم بود زود رفتم حمام سه تا زخمامو کندم کنار بینیم و ...

پس چرا میگن تند تند برو حموم.دیوونه شدم از خارش

هر صبح تو اولین چیزی هستی که براش شکرگذارم.( دوست دارم همسرم)😍

به هیچ وجه نخارون باهاش ور نرو حتی اگه خشک شد حواست باشه دست نزنی تا خودش خشک شه وگرنه چال میشه

خنکی بخور مثه خیار هندوانه کاسنی

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2706