2737
2734

سلام بچه ها

ما تو رشته مون یه واحد داریم به اسم کارآموزی. باید بریم توی مراکز مشاوره، ساعتی کار کنیم.

از شانس خوب من 😇، بهزیستی منو فرستاد یه مرکز نگهداری بیماران مزمن روان

هفته ای چند ساعت باید میرفتم و باهاشون مصاحبه میکردم و آزمون ها رو میگرفتم. 

صد و خرده ای بیمار اسکیزوفرنی و چند تا بایوپلار داریم اونجا که سه تاشون قاتل هستن 😬😬 

اول بگید کیا میدونین این دو تا اختلال روانی چی هستن؟ 

پست بعدی مصاحبه با اولین قاتل هست که گذشته ش رو توضیح میده 

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐😐😐😐😐😐

حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟
2731

لایک لطفا

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2740

بیمار شماره ۱
وضعیت : بستری
 تشخیص : اسکیزوفرنی 
جرم : قتل

بیمار بدون بینش با نام حسین، حدودا ۳۸ ساله
دارای جثه ای لاغر با لباس های کهنه و زهوار در رفته، صورتی که در اثر آفتاب، سوخته و تیره شده است.
بسیار درگیر پرش افکار بوده و جملاتش به قبل و بعد آنچه می‌گوید هیچ ربطی ندارد (سالاد کلمات).
(مثلا میخوای بگی سوار تاکسی شدم رفتم خونه دوستم، کسی که پرش افکار داره کاملا به هم ریخته و بی ربط جمله سازی میکنه مثلا میگه سوار تاکسی پرتقال کیلویی ۴۰ تومن باد میومد رفیقم گفت دستتو بکش مردتیکه و ...) به سختی منظور رو ادا میکنن. 

از صحبت هایش متوجه شدم که درگیر عذاب وجدان بوده و دوست ندارد خیلی به خاطرات گذشته بازگردد.

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊

لایک لطفا

دیوونه کجا داره جز در خونه‌ی حسین/ امام حسین همه کَسَم فدات /خودم فدای بچه هات.هر حاجتی داری الهی بگیری/الهی حرم رو ندیده نمیری(گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین/خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین*امام حسین پناه روز سختی و دلواپسی #کس بی کس ها#شکر خدا که در پناه حسینم/عالم از این خوب تر پناه ندارد=ما را بقیه پس زده بودند هزار بار/مارا حسین بود که آدم حساب کرد+عاقبت بخیر بشی بگو حسین_بی نیاز غیر بشی بگو حسین♥️
اسکیزوفرنی میدونم ولی بایوپلار چیه؟

دوقطبی

عزیزم سخت بود قبول شدن بالینی؟ 

تا موقع کنکور ارشد. تمام منابع رو ۸ دور خونده بودم

اگر علاقه داری سخت نیست

2706