2733
2739

انقد تو زندگیا خیانت زیاد شده ادم میترسه

من خودم ب شخصه نظرم اینه اگر همسر ادم خیانت بکنه پس لیاقتشو نداشته و اون زندگی محکوم به پایانه ولی از یه طرفم میبینم بعضی خانوما با دیدن خیانت همسر بازم ب زندگی ادامه میدن و این واقعا خیلی سخته مگه ادم چن بار ب دنیا میاد ک بدون لذت زندگی کنه

Turk gizi🩷

ببین صد درصد که مقصر اون مردی هست که خیانت می‌کنه 

ولی واقعا بعضی زن ها هم خیلی بی شرم و حیا بی شخصیت هستن 

من به هسته دیدم تو یاختمونمون ، یه زنیکه هرزه بود جدا هم شده بود قشنگ دیدم کرم می‌ریخت برای شوهرم و مردهای ساختمون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همه روابط خیانت نیست سختگیری زیاد هم ...

میدونم تو همه روابط نیست ولی واقعا اکثریت جامعه گرفتارش شدن

ما تو جلسه های مشاوره میبینیم واقعا ادمو از زندگی میندازن بعضی از ادما

Turk gizi🩷

چون زن های مطلقه‌ی پر نیاز زیاد شدن رایگان در اختیار همه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

دور شدن از فرهنگ اصیل و آموزه های دینی؛  که نتیجش میشه خیانت و هرز پریدن

ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
2738

طرف ب زنش گف حالم ازت بهم میخوره بخاطره دوس دخترش کلی زنشو کتکم زد بهش کلی فهش ناموسی داد گف ازت متنفرم فردای روزه کتک خوردنش ب شوهرش گفت ظهر ناهار قیمه میزارم نوشابه بخر

بعد میگه بخاطره بچه هام می مونم میدونم برا اون زن خالی نمیکنم 

کل تن و بدنش کبود این ادمااا نمیدونم واقعا ذره ای خودشون و دوس ندارن فقط بخاطره بچه این حقارتارو تحمل میکنن؟؟ هوف... 

ببین صد درصد که مقصر اون مردی هست که خیانت می‌کنه  ولی واقعا بعضی زن ها هم خیلی بی شرم و حیا ب ...

صدرصد گلم منم خییییلی دیدم 

بعضیا اصلا کرم ریختن رو شان و منزلت میدونن برا خودشون

ولی واقعا ادم میمونه چی بگه در این حد بی حیایی واقعا دیگه اخرشه

Turk gizi🩷

از حمایت نداشتن و پول نداشتن و دلسوزی بخاطر بچه ها ادامه میدن. وگرنه دلشون خونه. نمونش خودم،،، سالها زور زدم حمایت کسب کنم،،، بعد 13 سال و بعد سه تا بچه دارم جدا میشم،، خییییییلی سخته ولی حس آزادی از قفس یه خیانتکار هم واقعا لذتبخشه... 

صدرصد گلم منم خییییلی دیدم  بعضیا اصلا کرم ریختن رو شان و منزلت میدونن برا خودشون ولی واقعا ا ...

و بدیش هم اینه وقتی به شوهر تذکر میری ک فلان زنیکه داره کرم مییریزه 

مثل گاو میگن اوووه تو حساسی بابا 

میدونم تو همه روابط نیست ولی واقعا اکثریت جامعه گرفتارش شدن ما تو جلسه های مشاوره میبینیم واقعا ادم ...

شما مشاور هستید 

من تازگی شروع ب کار کردم البته ۶ ماه کمک میکردم ب صورت تجربی 

گروه درمانی که میریم، خیلی از افراد که خیانت دیدن واقعا عجیبن و انگار راهی برای طرف مقابل نمیذارن

2706