2733
2734
عنوان

بچم حوصلش سر می ره چکار کنم؟

123 بازدید | 26 پست

بچم دو سالشه ، اینجا کسی را نداریم فقط مادرشوهرم اینا هستند که زیاد رفت و آمد نداریم، اطرافمان هم پارک نیست، شوهرمو صبح که می ره آخر شب میاد خونه یا نهایتا برا ناهار ظهر ، بچم مدام بهوونه می گیره، یه کم که بازی می کنه دوباره بهوونه می گیره ، صبح تا شب فقط می گه دد دلم براش میسوزه منم که مامانم حوصلم سر می ره اما نمی دونم چکار کنم کسی پیشنهادی نداره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اطرافمون نیست، حالا یه روز اسنپ بگیرم ببرم دو روز ، دیگه هر روز که نیست، آخر شبا باباش می بردش پارک ...

منم مثل توام روزی نیم ساعت جلودرمون وای میسم با بچه‌هام چیکارکنم ناچارم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
چرا با خانواده شوهرت رفت و امد نمیکنی، از غریبه و نا آشنا که بهترن باز

اینقدر که بچم اونا را دوست داره اونا نه، خونشون هم تا ایمن هست هر چند می گیم فلان وسیله را جا به جا کنید نمی کنند بچم چند بار یا به خودش آسیب زده یا وسیله هاشون که مجبور شدیم بخریم، یا مثلا بچه را نهایتا نیم ساعت سر و صداشو تحمل کنند

منم شرایطم عین خودته روزی دوبار در حد نیم ساعت ببرش پیاده روی کنید باهم  توی خونه براش کتاب ب ...

سخته، سرگرمش می کنم از تو خونه بودن خسته میشه دیگه، مثلا چند روزه بارون میاد نمیشه ببرمش حتی تا خیابون مدام گریه می کنه

2706