2737
2739
عنوان

معنی این ایموجیا چیه ؟؟

99 بازدید | 15 پست

🌚

🤡

👻

🤠

🙆

🙇 

🙅

💆

🧏🙍

🧟🧝

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
الان انتظار داری دونه دونه شو بگیم؟

آره اگه لطف کنین 😂😂

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سادس یکم با توجه بیشتری نگاه کن

( حوصله ندارم تک تک شو معنی شو بگم😂)

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2731

اولی نماد لبخنده

دومی یه فرد متعجب رو نشون میده که بیشتر برای شوخی یا تعجب نشونش میدن

سومی هم جنبه شوخی داره

چهارمی بازم نماد خندست😂

پنجمی هم میگه " خاک تو سرم " یا " چه خاکی بریزم تو سرم "

شیشمی هم نماد اطاعت و سجده کردنه (بیشتر مربوط میشه به فرهنگ ژاپنی ها)

هفتمی نماد مخالفت کردنه

هشتمی نماد ارامشه (ماساژ سر حس راحتی و ارامش میده)

اون پایینی برای من نمیاد

دهمی هم داره موجودات ماورایی رو نشون میده (زامبی و اِلف)

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

تو گوگل بزن میاره برات 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2738
آقا خیلیه😂چند تاشو انتخاب کن بگم واست😔😂

خودت به انتخاب خودت چندتاشو بگو 😂😂

اولی نماد لبخنده دومی یه فرد متعجب رو نشون میده که بیشتر برای شوخی یا تعجب نشونش میدن سومی هم جنبه ...

تشکر فراوان ♥️♥️♥️

تشکر فراوان ♥️♥️♥️

مخلصیم بانو جان😌✨🌸

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
مخلصیم بانو جان😌✨🌸

ععع پفک 😂😂♥️

2706