2733
2739

خیلیا رو دیدم خودشونو واسه این کاربر شرحه شرحه میکنن😂😂 پس ینی معروفه گویا ،

ریپ میزنی حتی جرأت و جسارت اینو داشته باش تاپیکو قفل نکن ،نمیشه که هر چی از دهنت درومد بگی بعدم قفل کنی 

تو مثلا فرهنگی هستی ؟؟؟ تو مثلا معلمی ؟

فرهنگ داره می‌باره ازت !!!!

برگشته میگه لازم باشه تاپیک هاتو میخونم و میکوبم تو صورتت!!!

اینه انسانیت و شعورت ؟؟! جدا برام سوال شد !

نی نی یار اگه تعلیقم کنی حلالت نمیکنم چون ته بی انصافیه ،وقتی تاپیک شو قفل کرده کجا جوابشو بدم؟؟؟

نمیشه که هر کی هرچی خواست بگه ما بگذریم 

من نمیتونم بگذرم حالا شما اسمشو هر چی میخوای بذار 

اوممم شایدم تعلیق کنی چون کاربر معروف و نور چشمی تون هست!

چندین تاپیکشو حذف کرده!

هی تاپیک میزنع حذف می‌کنه 

پس چرا ما می‌فرستیم حذف نمیکنید ....؟؟؟؟

پس نور چشمی عزیز جانتون هست دیگه 

وای به حال اون بچه های معصوم و خانواده های محترمی که کسی مثل تو میخواد بشه مثلا معلم!!!!

چی بلدی یاد بدی ؟؟!

امثال شما شأن و منزلت این قشر فرهیخته فرهنگی رو پایین آوردین که آنقدر دید به معلم ها بد شده 

تو چند تا تاپیک دیگه هم دیدم چقدر بد جواب بعضی ها رو دادن 

چون معروفه فکر می‌کنه هر کاری دلش خواست می‌تونه بکنه 

برگشته بهم میگه اسم کاربریتو بخاطر جلب توجه گذاشتی 😂😂😂 می‌ذارم اسکرین رو 

یا خودتون برید تو تاپیک ببینید 

کلا مشکل داره 😂😂

من حداقل جسارت اینو دارم مستقیم جوابتو بدم در حالی که همه دارن میبنن 

مثل تو ترسو نیستم قفل کنم 😂

من کلا دوتا کامنت گذاشتم تو تاپیکشو اومده میگه بیکار 😂😂

نی نی یار مگه تاپیک جنسی ممنوع نیس؟؟ پس برای این آزاده ؟؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

منظورم به ایشون نیستااا ولی بعضیا هستن اینجا ک خیلی معروف و دروغگو تشریف دارن مردمممم خودشونو واسش میکشن 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موضوع تاپیکش هم این بود چطور حتی گاز گرفتن شوهرم روی لپم از ببین ببرم؟؟؟کم مونده از تخت خوابش بگه 

منم گفتم هر چیزیو نباید اینجا گفت سرچ کن میفهمی 

صد تا راه حل میاد برات تو نت

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2731
حالا تو چی گفتی؟!

من نتونستم جواب بدم قفل کرد 

2738
خوب این این طرف اصن  کیه که میگی معروفه؟؟ معروف به چیه دقیقا؟

نمی‌دونم فقط دیدم هی سوگول سوگول میکنن

مبگم تو به اون چی گفتی

برو بخون تاپیکو 

بالاتر گفتم خلاصه 

دقیقا اینکه تاپیک های مارو حذف نمیکنه حرفت درسته یعنی بالای یکماه بودپیام میدادم تاپیک میزدم حذف نمیکردن

فک کنم دیگه شناسایی شدم

دیگه پاک کردنش به چه کارم میاد

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
آدمای مجازی رو زیاد جدی نگیر 

متاسفانه برای من مجازی حقیقی فرقی نداره 

کسب بخواد حد خودشو ندونه و هر چی دلش خواست بگه جوابشو میدم 

2706