2733
2739
من همون موقع خوردم ولی داخل ریخته شد . خیلی میترسم

همون موقع بخوری اثر می‌کنه 

مردا اکثرا نه پوست دارن جلو گیری کنند و نه دوست دارن کاندوم استفاده کنن

باید همیشه اورژانسی داشته باشی 

تنسی هم داشته باش 

اما اگر به زور هم بخوان انجام بدن یا همسرشون رو باردار کنند  نمیشه مقاومت کرد ! 

من بچه نمی‌خواستم و خیلی مشکل داشتم با ازدواج 

برای همین به زور باردارم کرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همون موقع بخوری اثر می‌کنه  مردا اکثرا نه پوست دارن جلو گیری کنند و نه دوست دارن کاندوم استفاد ...

من شوهرم اصلاااااا نمیخواد خودش خیلی حالش بد شد معذرت میخوام واضح حرف میزنم . یعنی کامل داخل ریخته شده بوده 

سریع رفت اورژانسی گرفت شاید ۵ دقیقه طول کشید . ولی تجربه ی اولیه این اتفاق میترسم

2740
ناخواسته ینی چی مگه میشه من این تو کلم نمیره اصلا.

بله عزیزم میشه منم میگفتم همچین چیزی نمیشه مگه میشه خودت نخوای و نفهمی باردار شی تا خدا بهم نشون داد بله میشه و نتیجش شد این الان۱۸هفتمه

به امید روزای بهتر❤
من موندم چطور عروس عمه و خواهرشون میان در مورد قرص اورژانسی خوردنشون صحبت میکنن بی حیایی بی داد میکن ...

منو جاریم با هم راحتیم یوقتا به هم مشورت میدیدم ولی این ی موردو  روم نشد ازش بپرسم

بله عزیزم میشه منم میگفتم همچین چیزی نمیشه مگه میشه خودت نخوای و نفهمی باردار شی تا خدا بهم نشون داد ...

خدا برآن حفظش کنه عزیزم . منم آخر هفته وقت پریودمه باید تا اون موقع صبر کنم ببینم میشه یا نه

2706