2737
2739
عنوان

مرمری ام 🥰🥰🥰++ی دنیااا عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5117 بازدید | 168 پست
من یه شخصیتی بین تو و دوستات دارم🤣 هم حرف و‌جمع دوس دارم هم عشق طبیعتم...تا چهار  پنج سال پیش ...

اخه حرف ک همیشه هس

تو دورهمی های خونه و کافه و رستوران و مهمونی هم میشه حرفید😢

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

منم شبیه شمام کاش دیروزهمراهت بودم مطمین باش هنوزم همونجاتوطبیعت اتراق کرده بودم  منم بایه پروانه بایه گل ذوق میکنن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مثل شمام.عاشق طبیعت حیوونا...دخترم هم ب من رفته...چند روز پیش داش بزور یه بزغاله رو میکشید.یا کنار دریا صدف جمع میکرد.قاصدک میچید آرزو میکرد

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
قربونت برم مرمری وای چه عکسای جالبی 

خوشحالم خوشت اومد🤩

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
واقعيتش نه به اين منظره عادت دارم 

متوجه نشدم 

چجوری عادت داری؟

2738
مرسی🥰🥰 بنظرت من نرمالم یا ن😅

بله کاملا عزیزم دختر منم همینه ولی من زیاد حوصله ندارم

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

چ خرابن رفیقات 😂 (مث ماشین که خرابه اصطلاحه منه وقتی یکی یکاریو خوب انجام نمیده میگم خراب شده)  

والا ما کلا خانوادگی مث شماییم همینقد ذوقی مخصوصا طبیعت

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
خدا خیرت بده هیلی قشنگن

مرسی

راجبه خودم نظر ندادی

عایا من عادی ام😐

چ عکسای قشنگی😍 منم مث شمام بنظرم دوستات خیلی بی ذوقن

دقیقا

😢

2706