2752
2734

سلام خانوما کسی بیمارستان اقبال زایمان کرده؟ هزینه عمل سزارین چقدره؟ طرف قرارداد با بیمه ایران هست؟من اردیبهشت 99 وقت زایمانمه. خیلی استرس دارم. کسی اطلاعات دقیق داره ؟

منم مثل شمام .اما کسی اطلاعات نمیده

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه خانمی میگفت جدیدا اگه سزارین اختیاری کنند بیمه ۱ قرون نمیده

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
 واقعا؟ جدی میگی ؟ پس برای چی بیمه میکنن؟

من تو یکی از تاپیکا دیدم استرس افتاد به جونم

من اونحا کورتاژ کردم وراضی بودم پرستل خوبی داره

امسال؟

منم اوایل اردیبهشتم. وای خدا رحم کنه من از غصه میمیرم. ینی چی اختیاری هارو قبول نمیکنن. پس فرق خصوصی ...

من بیمه ایران بودم زایمان اولم و اختیاری رفتم بیمارستان پیامبران . ربطی نداره به دکترت بگو بنویسه مشکل داری نمیتونی .