2752
2734
عنوان

باز شدن دهانه رحم

47991 بازدید | 35 پست

من امروز رفتم معاینه دکتر گفت‌اصلا دهنه رحم باز نشده یکم تحریک کرد تازه یه فینگر باز شد به نظرتون چیکار کنم که زود باز بشه؟گفت روغن کرچک بخورم

من یادمه ۴ شنبه بود دهانه رحمم هیچی باز نبودم دکتر گف رفت تا ده روز دیگه ک تو زایمان کنی،، ۵ شنبه رفتم پیاده روی( نیم ساعت پشت سرهم) ، جمعه شب درد زایمان گرفتم شنبه صب زایمان کردم،،، تا میتونی پیاده روی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیده روی ..ماساژ پرینه ام حتماا انجام بده ..دوش بگیر وزیردوش شکم و سینه تو ماساژ بده باعث میشه شیرتم زود بیاد

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

زایمان دختر رو می گن به 9 ماه نکشیده درد شروع می شه ولی پسر رو می گن 9 ماه و نه روز و 9 ساعت . بارداری پسر چند روزی طولانی تره تا انشالا درد شروع بشه

انشالا یهویی یه چیزی بشه . همونی که دلت می خواد بشه
2706