2733
2734
عنوان

حساسیت های همسرم...

1273 بازدید | 42 پست

کلا همسرم خوبه ولی گاهی وقتا اذیت میکنه، درکل محدودیت نمیزاره اذیت نمیکنه حساسیت خاصی نداره درحالت معمول،  گاهی وقتا بی دلیل حساس میشه،  مثلا اوایل عقد بیرون میرفتیم میخاست از ماشین بره بیرون جایی کار داشت درا قفل میکرد هفته اول عقد باهاش دعوا داشتم. خب دیگ تکرار نکرد، فردای عروسی در خونه قفل کرد و من بهش اعتراض کردم گفت حواسم نبوده ببخشید ولی میدونم عمدا اینکارا کرد، خب دیگ تکرار نکرد تا باز امروز صب اومد بره بیرون دیدم داره درو قفل میکنه داد زدم چرا داری قفل میکنی گفت حواسم نبود خونه ایی

به لباس پوشیدنم 99درصد مواقع گیر نمیده، منم لباس در حد عرف میپوشم. امشب میخواسیم بریم بیرون ساحلی میخواستم بپوشم صدبار گفت بدون شلوار نه. اخر بارم به بهونه گشت مجبورم کرد جوراب شلواری بپوشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب درو قفل کنه چی میشه مگ 

من خودم ب شوهرم میگم رفتنی درو قفل کن خودم کلید دارم اگ بخام جایی برم 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

در ماشین که طبیعیه خیلی از مردها برای امنیت این کار رو میکنن حتی اگر غریبه باشن، برای اینکه کسی از بیرون درو باز نکنه گوشی بدزده با ،،،

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

خب شاید حواسش نی بنده خدا

منم عادت شده از بیرون ک میام سریع میرم تو خونه و درمیبندم بعضی وقتااصلا یادم میره شوهرمم پشت سرمه داره میاد ت خونه در روش میبندم 

همین چندروز پیش یادم رفت اصلا بچمو از ماشین بیارم ت خونه ادمی زاده عزیزم هزار فکرداره

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
به لباس پوشیدنم 99درصد مواقع گیر نمیده، منم لباس در حد عرف میپوشم. امشب میخواسیم بریم بیرون ساحلی می ...

خب واقعا چرا باید بدون شلوار بپوشی شایذ لباست پاره شد یا هرچی دیگ

ی شلوارک یا ساپورت کوتاه بپوش زیرش 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2706