2752
2734
عنوان

چرا من هروقت عکس میزارم...

182 بازدید | 14 پست

بخدا اهل چشم و اینا زیاد نیسم،  ولی من هروقت عکس میزارم ی تصادف بدی میکنم حدودا شش ماه پیش عکس عقدم گذاشتم دو روز بعدش ی تصادف خ بدی کردم، چند روز پیشم عکس عروسیم گذاشتم بازم ی تصادف بدی امروز کردم😭🤨🤨😭

خب دیگه عکس نزار خلاص 

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوست منم میگه هروقت عکس میزارم احه یکیشون مریض میشن و کارشون به بیمارستان کشیده میشه 

اون دیگه عکس نمیزاره 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

نذار 😐😐مگه پرنسسی چشت بزنن🤣🤣

+ حالت خوب نیست؟_نه+هندزفری تو بزار تو گوشت اهنگِ مورد علاقتُ پلی کن ،هودیه مشکیتُ بپوش و بزن بیرون تا صبح تو خیابون راه برو .._دلم میخواد اما نمیتونم+چرا !؟_چون من یه دخترم:)
من خیلی اینجا دیدم گفتن بعد عکس گذاشتن یه چیزی براشون پیش اومده پس میتونه چشم باشه

من اعتقادی نداشتم ولی واقعاااااا هروقت عکس میزارم ی چیزی میشه، مگ میشههههههه اخههه

حالا بازم در حد ی مریضی جسمی اوکیه،  ماشین خ هزینش بالاس

عزیزم جون آدم از مال و اموال مهم تره 

این بیچاره ها هربار یک هفته بستری میشن 

خب عکس نزار 

عکس نزارین 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
عزیزم جون آدم از مال و اموال مهم تره  این بیچاره ها هربار یک هفته بستری میشن  خب عکس نزا ...

اخه ادم تا دوسری سرش نیاد واقعاا باورش نمیشه بعد عکس گذاشتن میشه،  دفعه قبل گفتم قضا و قدره. این سری دیگ رسما کپ کردم

2706